Sündmused

Sündmuste loend

Vaikuse Kool Türil

Pühapäev, 25 Juuli 2021 11:00 - 15:00

Vaikuse kool on Kalev Veskimäe poolt juhitav enesetunnetuslik protsess jõudmaks eneseteadvustamiseni. Olemuslikul tasandil mõistmiseni kes ma olen. Mitte igapäevase, automaatselt elava isiksuse täiendamine uute oskuste ja tehnikatega, vaid oma elust arusaamise avardamine, et liikuda tõe poole.

Teisipäev, 27 Juuli 2021 18:30 - 20:00

Kundalini jooga on dünaamiline jooga vorm, mis sisaldab füüsilisi harjutusi koos erinevate hingamistehnikate ja kehalukkudega, keha- ja käteasendeid, mantraid ja meditatsioone.
Kundalini jooga on teadus ja tehnoloogia, mis võimaldab asuda teadlikkuse „teele" ja ligipääsu loovale energiale. Kogeda, nautida ja aktsepteerida käesolevat hetke nii nagu see on. See on jõukohane kõigile sõltumata vanusest ja füüsilisest ettevalmistusest.

Neljapäev, 29 Juuli 2021 18:30 - 20:00

Reede, 30 Juuli 2021 20:00 - 22:00